Снимки Варна ДКСВ първото си домакинство за сезона в женската волейболна

...

Варна ДКС преклони глава пред Славия

Снимки Варна ДКС

В първото си домакинство за сезона в женската волейболна Демакс лига – тотално актуализирания отбор на Варна ДКС, отстъпи на Славия с 0-3 гейма.

Двубоят в зала „ Младост “ на ДКС стартира по добре за по опитния тим на гостите, които затвориха първата част след 25-17. Вторият гейм бе равносилен до 13-13, като по-късно „ белите “ взеха самодейността и стигнаха до триумфа с 25-18. В третия сет варненки, подсилени от завърналата се в състава Андреа Матеева, влязоха по добре и поведоха в резултата със 7-4, само че в последна сметка преклониха глава след 17-25.

Въпреки загубата подмладеният тим на Варна ДКС, сподели, че го чака положително бъдеще, само че му би трябвало време за сработване и това ще става в придвижване.
Резултати от останалите срещи във 2-ри кръг на постоянния сезон: Марица - ЦСКА 3-0, Левски – Казанлък 1-3 и Марица 2022 – Хектор 2-3.
На 11 ноември варненки гостуват на Казанлък, който в този момент е воден от някогашният им ментор Стоян Гунчев.

Източник: petel.bg